Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlookban létrehoztam egy új...

Outlookban létrehoztam egy új mappát. Hogyan tudom szűrni, hogy csak bizonyos leveleket dobjon bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Microsoft Outlook-ban a "Beérkezett üzenetek" alá szeretnék több mappát létrehozni, úgy tudom, be lehet állítani, hogy az egyes mappákba csak bizonyos levelek érkezzenek meg. Van több fiókom is, és azt szeretném, ha az egyik mappába csak az egyik email cím-re érkező levelek jelennének meg, amit az outlook automatikusan ott tölt le. Hol tudom ezt beállítani?

(remélem érthető! :))



2014. okt. 12. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te erre gondoltál:


Outlook 2013-nál:


Jobb egérgomb az egyik e-mailen, Szabályok menü és ott kiválasztod a Levelek automatikus áthelyezése, ha a feladó... és ott ki tudod tallózni a létrehozott mappádat. Onnantól kezdve abban a mappában jelzi az arról az e-mail címről érkezett üzeneteket.

2014. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úúú igen, nagyon köszi!!! Nem jöttem volna rá magamtól! :)
2014. okt. 12. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
szűréssel
2014. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!