Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programra van szükségem...

LoLmAnUsH kérdése:

Milyen programra van szükségem ahhoz, hogy berakjam a modokat? (GTA SA)

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy modot



Olvastam már 1 kérdést ott azt írták ennek meg annak benne kell lennie (amit most nem írok le de benne van az biztos)és írtak egy programot (GGMM) és ezt nem bírom futtatni... próbáltam már sok helyről letölteni.Ezt írja: ''Please follow instructions in ''GGMM.TXT'' to install program first.


to install GGMM put ''GGMM.exe'',''gtainterface'',and ''ggmt.txt'' into exact same folder where your grand theft auto executable (''gta3.exe'',''gta-vc.exe'' or ''gta_sa.exe'')is.


Nem tudok angolul (ennyire) mivel németet tanulok de nagyon megköszönném a segítségeteket ha tudnátok írni megoldást a problémámra!esetleg másik programot.Köszönöm! :)



2014. okt. 12. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
modberakó programra
2014. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ejha... nem is gondoltam volna.... honnét jött az ötlet? nagyon jó,és köszönöm az ÉRTELMES választ ;) !!!444444
2014. okt. 14. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg IMG Tools-al , ha a GGMM nem megy.. bár szerintem a GGMM cuccosait, nem a SA főkönyvtárába pakolhattad.
2014. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!