Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A KMPlayer nevű program mért...

A KMPlayer nevű program mért nem játsza le a szinkront?

Figyelt kérdés
Használom a KMPlayer nevű programot de hiába teszek be egy dévédét és játszom le mert nincs szinkron. Vagyis nagyon halk. A háttérzajok meg a zenék nagyon hangosak. És így nemtok vele felvenni a filmből. Előre is köszönöm a válaszokat! :D
2010. jan. 23. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Hát én egy pár éve használom a Kmplayert de ilyen problémám még soha nem volt.Tudod biztosan hogy nem ilyen a minősége a szinkronnak a dvd-n?Próbáltad mással is már?Amúgy a Kmplayerbe a jobb klikkel bejön egy csomó opció.Keresd meg azt ahol a szinkronokat tudod választani.Azt se tudjuk milyen a hangkártyád és a hangrendszered.Nekem az 5.1 sima stereó kijövetelre van kötve és ha nem állítom én be a hangzást akkor van ilyen problémám,hogy a háttérzajok erősebbek meg hasonlók.
2010. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hintalow ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy sima sztereó hangfalad van, és a dvd-n 5.1 hangzás van beállítva? Keress a kmplayerben, vagy a dvd menűjében 2.0/sztereó hangzást.
2010. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!