Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom letörölni ezt a...

Hogy tudom letörölni ezt a vírust?

Figyelt kérdés
internet speed chrecker a neve és mindig ilyen reklámok jelennek meg sztinte minden veboldalon.amikor betölt egy oldal több másik linket is kiír a bal alsó sarokba mint pl:akamaihd ,optimizedby.brealtime.com, www.ajax.googleapis.com.és más oldalakat is behoz amikor nem is arra kattintottam. Vírusirtóm van de az csak blokkolja egy részét nem érzékeli vírusnak (Kaspersky) Kérlek aki tud segítsen !!!!!!

2014. okt. 13. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Malwarebytes
2014. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és az törli anélkül hogy megvenném?
2014. okt. 13. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ingyenes verziója is van. Sőt a teljes verziónak egy 15 napos kipróbálási lehetősége. Ingyér az is.
2014. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sikerült !!!!!!! köszönöm szépen a segítséget de még egy kérdésem lenne : Hogy ha letörlöm ezt a vírusírtót akkor visszaállnak a vírusok?
2014. okt. 13. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek törölnéd le? Miért nem hagyod, és mondjuk hetente futtatsz vele egy ellenőrzést?
2014. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert van már vírusírtóm és nem akarom h lelessítsa a gépem 2 vírusírtó
2014. okt. 13. 20:28
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és akkor meg kéne vennem
2014. okt. 13. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne beruházni egy vírusírtóra, nekem eset smart security 7 van és imádom sokszor olyan telepítőre meg weboldalra irta hogy vírus amire nem gondoltam volna és amióta használom sosincs gond a gépemmel:) diákoknak évente 8600 ami hónapra lebontva 716 Ft. Szerintem ennyit megér a gép védelme. amúgy én telefonon is használom de ott csak az ingyeneset oda az is elég mert nem időben hanem funkcióban korlátoz
2014. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem a Kaspersky van meg csak az nem ismerte fel azért kérdeztem
2014. okt. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!