Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú a Google Chrome?!

Miért lassú a Google Chrome?!

Figyelt kérdés

Többszöt is előfordult már hogynagyon lassan töltötte be az oldalakat vagy egyszerűen azt írja ki, hogynem sikerült csatlakozni de amikor normálisan megy akkor semmi baja és azt se tudom hogy ezt mi alapján csinálja. Most Internet Explorer 11-ből írok ezzel soha sincs semmi bajom viszont az előzmlnyek jelszavak mindenem több évre visszamenően a Google fiókomba vannak+ telefonon is azt használom.


U.i.: Géppel/ nettel biztos nincs baj:

Internet: Fiber Power 120

Gép: Processzor: AMD Athlon II X4 750K 3.4GHz, Ram: 4GB DDR3(Kingston), Videókártya: Radeon R7 250 1GB 128bit DDR5; Windows 8.1 x64



2014. okt. 13. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Most amugy megint normális :)
2014. okt. 13. 20:57
 2/5 Emberek ***** válasza:
Nekem is szokott ilyet, meg hogy nem tölti be az oldalakat, ha vissza akarok lépni.. Én gondolkozom az Operára való váltáson. Azzal nem volt gondom eddig még
2014. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy mindenem a chrome ba van
2014. okt. 16. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a 8.1-es operációs rendszerre még nem fejlesztettek ki egy kompatibilis motort. Mellesleg az opera sem jó megoldás. Állandóan leáll. A legjobb továbbra is a Mozilla Firefoc. :)
2014. nov. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet böngészőből böngészőbe inportálni oldalakat, könyvjelzőket, sőt, a jelszót sem nehéz átvinni. Próbálkozz.
2014. nov. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!