Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képernyőfelvevő programot...

Képernyőfelvevő programot keresek! Melyik a jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy a neten beágyazott videót szeretnék felvenni(sajnos nem letölthető).Olyan porgit keresek amin nincs vízjel nem fizetős és nem akad a felvétel.

Fraps nem indul el valamiért azon az oldalon bandicam laggol és vízjeles action az jó lenne csak vízjeles.


Légyszíves ajánljatok valami olyat ami használható!!!

Előre is köszi mindenkinek!


2014. okt. 13. 21:55
 1/6 Tengor ***** válasza:
Egy videót akarsz ellopni, de ingyen, és ne legyen vízjeles és még csak ne is akadjon. Nem akarsz egy kicsit sokat?
2014. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maxthon böngésző vagy DownloadHelper (Firefox kieg.) sem tudja lementeni?
2014. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A firefox böngészővel még nem próbáltam de szerintem azzal sem fog menni.

Első válaszoló:Nem mivel láttam már yt-on olyan vidit amit onnan szedtek le szerintem ezzel a módszerrel(máshogy szerintem nem mert jogvédett tartalom) tehát valahogy biztosan kivitelezhető.

2014. okt. 13. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg tudnám mondani a tutit neked, de mivel így állsz hozzá, ezért inkább hallgatok.Csak néhány dolog ami eszembe jut:

1. Olyan nincs hogy nem letölthető.

2. Vízjel ? Vedd meg a programot, és nincs vízjel !

3. Akad ? Gyenge a gép !

4. Használható program ? Mindegyik használható, ha ért hozzá az ember.

Sok sikert !

2014. okt. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megvenni a programot, ajánlom az OBS nevű programot. Ingyenes, és tökéletes (fájlba rögzítsd, ne streameld :D )
2014. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Felraktam az OBS t aztán valami DirectX dolgot kért azt is felraktam.Viszont felvenni nem tudok vele mert valami hibát ír,megróbálom bemásolni ide.
2014. okt. 15. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!