Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb filmszerkeszt...

Melyik a legjobb filmszerkesztő program ami támogatja a CUDA renderelést GTX 770-nél is?

Figyelt kérdés
Sony Vegas és Adobe Premiere nem támogatja, csak régi kártyákon. Premiere-el még lehet trükközni, de nekem úgy se lett gyorsabb a renderelés semmivel.
2014. okt. 14. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jól állítottad be? Premier pro-nál működnie kéne rendesen. A 780-as kártya pl még a k4000-t is lenyomja renderelési időben.
2014. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(Ha nem támogatja, kézzel fel kell venni a config fájlba, majd bekapcsolni a mercury-t. Esetleg érdemes ellenőrizni, a kártya beállításait is.)
2014. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt csináltam hogy beírtam kézzel a fájlba a kártya típusomat. Utána be tudtam kapcsolni a mercuryt, vagyis magától átállt rà, de így is egy 3.5 perces videót 8perc alatt csinált meg. Ha jól sejtem nem ez a normális idő egy ilyen kártyával. Mi más lehet még amit át kell állítanom?
2014. okt. 14. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy milyen formátumban mented. Nem mindent tud gyorsítani...
2014. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!