Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes alkalmazást keresek...

Mr.Gila kérdése:

Ingyenes alkalmazást keresek iphone 5s-re (ios 8) mellyel routeres Wi-Fi-n keresztül tudok fájlokat küldeni, (fájlt cserélni) Linux Ubuntus PC-re vagy Windowsos PC-re? Keresgéltem az Appoknál, de fogalmam sincs melyik lenne jó nekem.

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 13:13
 1/4 Tengor ***** válasza:
Keress egy samba klienst! Azt mind a 3 platform ismeri.
2014. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A linuxos samba simán fogja látni wi-fin keresztül az iphon-t?
2014. okt. 14. 13:37
 3/4 Tengor ***** válasza:
A Linux fogja tudni kezelni a Samba megosztásokat (otthon így mozgatok fájlokat egy win-es és egy linuxos gép között). Hogy az Iphone-os kliens csak írni-olvasni tud a megosztásokból, vagy ténylegesen megtudja osztani a mappáit, azt nem tudom. Meg kell nézni a leírásában.
2014. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A File Explorer Free iOS 8-on tökéletesen megoldotta a problémámat. Wi-Fi-n keresztül átja a Windowst és az Ubuntu Linuxot is és tudok fájlokat küldeni az iPhoneról az említett eszközökre.
2014. okt. 16. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!