Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jelez a Facebook...

Miért nem jelez a Facebook Messenger ha üzenetet kapok?

Figyelt kérdés
Most vettem elsőnek használatba az új telefonomat (Samsung Galaxy Ace 4). Bevan kapcsolva az adatkapcsolat, a Messenger beállításaiban minden értesítés... de ha lezárom / kilépek az alkalmazásból nem rezeg és hangot sem ad ki a telefonom, pedig a hang is fel van véve. Hogy tudnám ezt korrigálni?

2014. okt. 16. 19:45
 1/3 anonim válasza:

Lehet kikapcsolja olyankor a hálózatot, nem?

Nekem legalábbis gyárilag kikapcsolta a hálózatot (wifit is, mobilnetet is) ha lezártam a telefont. Aztán ha megnyomok egy gombot, bekapcsol a képernyő, is visszacsatlakozik.

Beállításoknál ott van, hogy tartsa bekapcsolva zárolt állapotban is.

2014. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem kapcsolja ki a wifit, beállításokban ott van, hogy alvó módban mindig legyen bekapcsolva.
2014. okt. 16. 20:36
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt. Mindent kiprobáltam és sikerült megoldani: Cleanmaster aplikációval le kell törölni minden szemetet amit egyes programok csinaltak (a rendszer gyorsitó tárát is).
2015. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!