Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux felhasználók! Mennyire...

Linux felhasználók! Mennyire tartjátok jó rendszernek az OpenSUSE 13.1-et? Mennyire biztonságos/testreszabható a többi disztróhoz képest?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 04:03
 1/3 A kérdező kommentje:
A 64 bites opensuse KDE 13.1-re gondolok
2014. okt. 18. 04:06
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó, a distrowatchon jelenleg a 6. legnépszerűbb disztró (a több 100-ból!). Úgy konfigurálod ahogy akarod, stabil és felhasználóbarát. Az egyetlen gond- de ez nem a disztró hibája, hogy magyar nyelven kevés leírás van róla. Nekem a 11-es verzióhoz van egy 600 oldalas leírás- angolul. Ez azért durva. Amúgy csak ajánlani tudom.
2014. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászóló elmondta a lényeget. Szerintem a legjobb választás ha linux rendszer kell. A biztonsággal és a testreszabhatósággal nincs gond. -Ki melyik linux distrohoz szokott hozzá szerintem a terminal parancsok miatt.- Most jelenik meg egy friss verzió, érdemes azt feltenni. Sokat csiszolgatták az előzőekhez képest még szebb lett, még mindig a legszebb a Suse linux, mögötte az ubuntuval.
2014. okt. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!