Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy driver nem egy . Exe,...

Ha egy driver nem egy . Exe, hanem sok egyéb fájlból is áll, ugyanúgy kell telepíteni? Elindítani a setup. Exe-t, vagy másképpen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

konkrét példa legyen vga driver


eszközkezelö-videokártyák tulajdonságok illesztöprogram frissitése magam állitom be az illesztö programot kitallozod


tehát megkeresed azt a mappát ami tartalmazza és ott a mondjuk nvidia.inf file 2x klikk és már telepiti is

bocs nem pontos a leirás de igy van

2014. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha, akkor kicsi más. Köszi szépen, menni fog. :)
2014. okt. 18. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
majd ird le az eredményt
2014. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eltolódott a telepítés, az illetőnek kb egy hét múlva jó. De eszembe jutott, hogy az én gépemen is volt wifi driver, amit így kellet telepíteni...

Amúgy kiderült van gyári driver cd-je, szóval azt fogom használni, csak hamarabb is mondhatta volna. Nem töltögetem le a cuccait...

2014. okt. 18. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
hát te csinálod ??
2014. okt. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de eddig csak .exe-kel volt találkozásom. Ezért kérdeztem, ne vakarjam a fejem az ilyen driverekkel. Köszi.
2014. okt. 19. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :) egyébként sokszor jobb a kézi
2014. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!