Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történhetett a számítógépem...

Mi történhetett a számítógépemmel? Mivel orvosolható?

Figyelt kérdés

Kölcsönadtam a szomszédomnak egy napra a gépem mert nem bírta ki amíg nem szerez magának egy újat. A gépemen, rengeteg fontos dolog volt, amire szükségem van. Ma visszahoztam a gépem és minden eltűnt róla. Csináltam még neki egy másik fiókot ezért nem tudott hozzáférni azokhoz és nem is akart volna. Mégis minden ami fontos volt letörlődött. Játékok nem csak képek, filmek, zenék.

Hogyan tudnám visszahozni ezeket a fájlokat?? Win7-em van.


2014. okt. 20. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Maradéktalanúl rohadt sok meló lenne, inkább szerezd meg újra amiket tudsz.
2014. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amit tudsz, azt beszerzed máshonnan, minden másra ott a Recuva. Az eltűnt adatokat tartalmazó merevlemezt egyáltalán ne használd, csak az adatmentést végezd el rajt!

G.

2014. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet, olyan fontos dolgok voltak rajta amik pótolhatatlanok. Nem lehet mostmár csak úgy visszahozni pár dolgot. Ha van valami ötleted, kérlek oszd meg velem :(
2014. okt. 20. 21:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy kell ezt használni, leírná nekem valaki??
2014. okt. 20. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Van pár cikk erről: [link]


Hogyan törlődött? leformázta? letörölte? újratelepítette (pl újra is particionálta)? vagy mit művelt az a szerencsétlen barom?

2014. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem csinált semmit de sztem leformázta a hülye...
2014. okt. 20. 22:00
 7/11 Tengor ***** válasza:

Nyugalom! Ha fontos volt az adat, akkor ott van róla a biztonsági másolatod. Ha nincs róla másolat, akkor nem is volt annyira fontos, mint elsőre gondoltad. Azt már felfogni sem tudom, hogy hogy adhatsz kölcsön olyan gépet, amin azt gondolod, hogy fontos adatok vannak...

Formázás után elég nehéz visszahozni adatokat, különösen ha még most is használod a gépet meg pakolsz rá mindenféle programokat.

2014. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:S mondjuk ebben kicsit te is hibás vagy. ha lejelszavazod a bios-t és a windowsban csak általános jogokat adsz neki akkor nem tudta volna leformázni.
2014. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom,de ez most mindegy, a lényeg az, hogy visszahozzam azt amit tudok. Olyan oldalak fontos felhasználónevei meg jelszavai voltak amit mindig használtam, Pl:gmail, hattrick,diákszövetkezetek felhasználói.
2014. okt. 20. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Na azt tuti nem fogod visszahozni. Egyébként ha google fiókot használsz az megjegyzi online. Azt hiszem firefoxnál is van valami hasonló...
2014. okt. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!