Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék zenét letölteni...

Hogyan tudnék zenét letölteni laptopról a telómra?

Figyelt kérdés
USB-vel már próbáltam, a telóm érzékeli is a gépet, de a gép nem érzékeli a telómat. Úgy is próbáltam már, hogy kiveszem a fényképezőgép SD kártyáját, és összerakom a telóm SD kártyájával, és a kettőt együtt bedugom a gépbe, de ezt sem érzékeli a gép. Úgy is csináltam már hogy a 2 SD kártyát belerakom egy pendrive szerű átalakítóba, és úgy dugom be. Így sikerült is egy csomó zenét letöltenem, de valamiért tönkrement és már úgy se tudok. Milyen módszereket tudtok még ahogy le lehet tölteni zenét?

2014. okt. 21. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
pl. bluetooth, ha van a gépeden
2014. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja igen kösz hogy szóltál, azzal se sikerült
2014. okt. 21. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
-ahogy én kiveszem az írásodból,ez a letöltés számodra lehetetlen ,
2014. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajna úgy áll a helyzet :( pedig a régi gépünkről USB-kábellel le bírtam tölteni, a mostanin is egy darabig azzal az SD kártyás módszerrel, de már azzal se megy. Szóval nem azzal van a baj hogy rosszul csinálom
2014. okt. 21. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:

" Szóval nem azzal van a baj hogy rosszul csinálom "


-szerintem is mindent jól csinálsz.....

2014. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is: a laptop merevlemezéről vagy ahhoz USB csatlakozásu hardverekről laptoppal telora zenét nem letöltünk, hanem vagy átmásolunk vagy áthelyezünk.

Másodszor: laptopról vagy laptop segitségével zenét telora csak USB csatlakozással lehet, tehát nincs másik módszer. Ha igy nem megy, pl.a laptop nem érzékeli a telot, akkor USB portja lehet sérült vagy az USB zsinor és annak csatlakozói, vagy a telo csatlakozója.

2014. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak USB kábellel lehet, mondom én egy csomó zenét letöltöttem kábel nélkül
2014. okt. 22. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor az első válaszát fogadd el.

Mert nem irtad, hogy a rövid hatótávolságú, adatcseréhez használt, nyílt, vezetéknélküli megoldást (Bluetooth)

kipróbáltad volna.

2014. okt. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!