Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki mindig a böngész...

Miért írja ki mindig a böngésző, hogy Csatlakozás, de nem tölti be csak nagyon sokára a weboldalakat? Az internet gyors, mivel letölteni rendesen tudok 400 KB/s-el, csak egyik böngésző sem hozza be a dolgokat.

Figyelt kérdés

Próbáltam már a Mozillát, Chrome-t, Explorert.

Mit csináljak hogy a böngészők rendesen működjenek?



2014. okt. 25. 09:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Cclenear
2014. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Csinálj egy speedtesztet és linkkeld így [link]
2014. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 defi@nt ***** válasza:

Kerish Doctorral nézesd át a géped:


[link]


[link]

2014. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


# 1 Ccleanert rendszeresen használom, most is kitisztítottam vele, de nem változott.

# 2 Kép: [link] Most nem lett a leggyorsabb, mert ha rossz idő van kicsit lassabban megy.

# 3 Lefuttattam, ez jött ki: [link] Majd rámentem az Optimalizálásra. Újraindítom a gépet, és megírom mi lett az eredmény.

2014. okt. 25. 10:00
 5/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem javult meg. Valamikor rendesen gyorsan betölti, ha nem bír betölteni akkor ki kell húzni a net káblet és vissza, akkor rendesen megy. Mi baja lehet? :(
2014. okt. 25. 10:11
 6/24 defi@nt ***** válasza:

Figyi használsz routert is? Nem akarok hülyeséget mondanani, de nekem pl. google DNS-el (8.8.8.8-8.8.4.4) sokkal gyorsabban töltődnek az oldalak, mint azzal, amit az ISP ad. Esetleg próbáld meg üríteni a DNS gyorsítótárat néha:


[link]


A böngésző gyorsítótárát is érdemes néha kiürítgetni:


[link]


Meg erre is ráleshetnél:


[link]

2014. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ezzel a netsebességgel csodákat ne várj ha valami fut a háttérben akkor harmatgyenge lesz.
2014. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igen, van router is, de a gép netje nem a routeren keresztül megy.

Kiürítettem a DNS-t is, de még mindig nem jó sajnos.

Itt az utolsónál mit kell beállítani?

[link]

2014. okt. 25. 10:45
 9/24 A kérdező kommentje:
# 7 de hát eddig jó volt, csak 2-3 hete csinálja ezt.
2014. okt. 25. 10:45
 10/24 defi@nt ***** válasza:

Helyi hálózati beállítások "gomb" és minden legyen kipipálva, vagyis üresen. Az a baj, hogy így innen távolról nehéz kiszűrni mi okozza. Lehet pl. hardveres gond is (hálókártya, vagy az integrált háló chipje döglődik pl.) de azt gyorsan úgy lehetne letesztelni, ha bebootolnál egy "live" oprendszert, mondjuk pendrive-ról és megnéznéd abban is lassú e. Mert ha nem, akkor kapásból szoftveres, vagyis a windowson belül pusztult meg valami. Ugyanakkor lehet driver probléma is.


nézd már meg légyszi Chrome-ban, hogy ennél a parancsnál mit ír ki neked, ha a böngésző címsorába írod és enter: chrome://gpu/


Kb. így kell kinéznie:


[link]

2014. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!