Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki mindig a böngész...

Miért írja ki mindig a böngésző, hogy Csatlakozás, de nem tölti be csak nagyon sokára a weboldalakat? Az internet gyors, mivel letölteni rendesen tudok 400 KB/s-el, csak egyik böngésző sem hozza be a dolgokat.

Figyelt kérdés

Próbáltam már a Mozillát, Chrome-t, Explorert.

Mit csináljak hogy a böngészők rendesen működjenek?



2014. okt. 25. 09:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Semmi nem haldoklik, mert ha kábelos netről vagyok, akkor is ezt csinálja a gép, de van Wi-Fi USB vevőm, és ha azon keresztül csatlakozok akkor is. De a nettel ninc probléma, mert laptopról megy. Windows-t újratelepítettem, de akkor is egy idő után ezt csinálja.
2014. okt. 25. 18:46
 12/24 A kérdező kommentje:

Ja és a képek:

1.

[link]

2.

[link]

2014. okt. 25. 18:48
 13/24 anonim ***** válasza:
Azért ha felraknád a video drivert nem ártana semmilyen hardveres gyorsítást nem támogat-hasonlítsd össze az elöző képpel és rájössz.
2014. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Milyen drivert rakjak fel? Hol találom?
2014. okt. 25. 19:27
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha jol látom alaplapi integrált v.karid van(gpu) amire azt írja hogy a hardveres video dekodolás csak win7-en lehetséges.Mivel XP-d van lehetséges hogy nem tudsz mit kezdeni vele.Az alaplapod gyártói honlapjáról szedd le a neki megfelelő drivereket és majd meglátod hogy ez segít vagy sem.
2014. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
fent van az is, mert az eredeti CD-n voltak a driverek. Újra telepítem ezt a drivert, lehet ez okozza a net lassulást?
2014. okt. 25. 20:09
 17/24 anonim ***** válasza:
"drivers older than 2009 on windows are possibly unreliable" hadd ne fordítsam le mondatról mondatra.Értelmezd a leírtakat hasonlítsd össze az első képfeltöltéssel-semmi nem támogatott ott meg minden akkor???
2014. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
csak az, hogy 8 évig ment minden gond nélkül, és most miért nem?
2014. okt. 25. 20:56
 19/24 defi@nt ***** válasza:

Nagyon leegyszerűsítve azért, mert a webböngészők egy ideje átálltak arra, hogy a weblapokon megjelenítendő képek, elemek, szövegek stb (de még a flash animációk és youtube videók is) a grafikus chipeken számolódjanak. Más szavakkal: Amit eddig csak a központi számolóegység, vagyis a processzor számolt, amikor megnyitottál egy böngészőt benne egy oldallal, azt mostantól a videokártyák, alaplapi integrált grafikus chipek és az újabb processzorokba épített grafikus chipek ÉS a processzor együtt számolják ki. Tehát a weblap egyik részét a processzor, másikat a video chip. A régi böngészők csak processzorra lettek írva és a videokártyák pihentek. Most tandemben dolgoznak. A te esetedben ez azzal jár, hogy a processzorod próbálja meg kirajzolni és számítani az összes dolgot, ami az új igényekhez és hardverekhez lett megírva. Erőlködik, próbálja utolérni magát, meg is jeleníti a weblapokat, de csak sokkal lassabban és olyan, mintha sosem érné utol magát. Sajnos ez ilyen.


A driver pedig, ha "CD-ről tetted fel" baromi régi lehet és ha van is új verziója (a gyártó honlapján) akkor sem biztos, hogy az integrált video chiped támogatja ezeket az új böngészőket.

2014. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 defi@nt ***** válasza:
Ami még eszembe jutott: Lehet, hogy amikor még "szűz" a windowsod, akkor elég neki a ram (rendszer memória) ami a gépedben van. De elképzelhető, hogy később felteszel olyan programokat, amik a háttérben futva felzabálják a memória nagy részét, a böngészőnek így nem jut elég és amig a rendszer megpróbál felszabadítqani számára annyit, hogy ha nyögvenyelősen is, de fusson: azt fogod érezni, hogy az egész lassú. Lassan indul, lassan töltődik be, lassan jönnek be az oldalak stb. Mert ilyenkor a ram tartalmát "kilapozza" (kiírja) a winchesteredre (ami 40-50x lassabb a ramnál) hogy helyet szabadítson fel a ramodban. Nem tudom érthetően írtam e le..
2014. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!