Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltörték a Steam felhasználóm...

Feltörték a Steam felhasználómat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval kikapcsoltam azt a steam guard-ot, hogy ne kelljen minden gépbekapcsoláskor megerősítő kódoznom, és eggyik napról a másikra kitatlálták a jelszót hasraütés szerüen.

Egy 14 számjegyű kód (Nem születési dátum) Írtam steam supportnak egy levelet, amibe leírtam nekik a felhasználünevem, az e-mailom a régi jelszóm, és lefényképeztem a banki átutalásos levelet, mivel nincs CD kulcsom. Természetesen kaptam egy autómatikusan generált üzenetet kb 3 4 napja, azóta le se szarnak. Írtam egy másik levelet nekik, és megint elintéztek egy autómatizált levéllel. Ennyire semmi munka nem lenne a Steam-nél ? E-mailomra nem jön jelszó emlékeztető, szerintem azt is megváltotta.Most mit tegyek ilyenkor?



2014. okt. 27. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiszel még a mesében ?
2014. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:
Mi volt az automatikus üzenetben?
2014. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

IMPORTANT!


*If your Steam account has been hijacked, your computer's security may be compromised as well.*


Please reply to this ticket after completing these steps to confirm that your computer is secured and free of malware:


1) Scan your computer for viruses, key loggers, spyware, and other malicious code with a virus scan utility that has the most recent virus definitions.


2) Change your SteamPowered.com Support Account password and the password for the e-mail account you are using to contact Support. If you no longer have access to the email that is associated with your account, please reply with your new email address.


Finally, to ensure the speediest results, please make sure you have provided adequate information and proof of ownership:

[link]

2014. okt. 27. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!