Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami a gépen...

Van olyan program ami a gépen történő hangok alapján mutat hanghullámot és olyan legyen a program, hogy a hanghullám, vagy oszlop memóriacímét ki tudom olvasni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok mint pl a winamp-ba, mediaplayerbe, kmplayer, stb.., mutatja, a basszust és egyéb dolgokat oszlopokban.

A képen sárga színben pompázik amire gondolok:

[link]


2014. okt. 27. 10:33
 1/7 Tengor ***** válasza:

Equalizert keresel.

Minek annak a memóriacíme?

2014. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy játékban szeretném létrehozni, igazából mindig csak az aktuális értéke kellene.
2014. okt. 27. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen VU-métert keres, nem EQ-t.

Ezt a memóriacímes marhaságot meg nem is értem.

2014. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól mert nem érted nem biztos, hogy marhaság. Nem tudom ismered e a cheat engine nevezetű programot, annak ez a funkciója. Memória cím alapján lehet értéket változtatni és kiolvasni. Én ezt c++ programozásba szeretném megoldani, amit meg is tudnák, ha lenne olyan egyszerű kis program, ami ezeket a hanghullámokat mutatja. Nekem csak az értéke kell amit fileba kiíratok a játékba meg betöltöm, vagy hasonló, egyenlőre ez az elképzelésem, meg nem is értek még nagyon hozzá én sem tudom mire lenne szükségem.
2014. okt. 27. 13:16
 5/7 Tengor ***** válasza:
Miért egy harmadik programot is felhasznál? Miért nem vizsgálod közvetlenül a hangkártya kimenetét?
2014. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na igen, ez jól hangzik. Tudnál benne segíteni, hogy ezt hogy tehetném meg? Mire is gondoltál valójában?
2014. okt. 27. 13:38
 7/7 Tengor ***** válasza:
H valójában mire gondoltam, nem írom le, mert azért tiltás jár. Én nem tudok segíteni, nem ismerem ennyire a C++-t és motiválva sem vagyok, hogy megismerjem.
2014. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!