Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A LapTopomon miért nem működik...

A LapTopomon miért nem működik rendesen az egér a GTA San Andreas játszása közben?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom a Laptopon a GTA San Andreast,akkor az egeret isteni csoda,ha lehet használni,ugyanis mozogni,mozog például a menüben,de nem lehet vele kattintani,enterrel kell rá segítenem.Aztán mikor elindul a játék,akkor meg egyáltalán nem használható,mert egyszerűen semmit nem csinál.Van,amikor igen például volt amikor ki/be huzigáltam a káblt mire életre kelt de,voolt olyan is,hogy életre kelt,tudtam használni,erre nyomok egy ESC-t és megint rossz.Mi a franc lehet ezzel a játékkal?Mert,hogy nem az egérrel van a baj az tutifix,mert 1.Másik gépen próbáltam ott jó volt ugyan úgy a GTA SA alatt 2.Az előző egérekkel is ugyan ezt csinálta,ezért kellett mindig JoyStickezenem,amit nem nagyon szeretek.Nézegettem a beállításokat de nem találtam semmit.

2014. okt. 31. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Mijen Op rendszered van? Win 8/8.1? Ha igen, akkor indítsd el a játékot. Ha betöltötte, akkor windowsgomb+s, és keress rá: feladatkezelő. Megnyitod a progit, jobb klikk a GTA _sa.exe-re -> Részletek megjelenítése -> itt is jobb klikk a gta_sa.exe-re -> affinitás beállítása -> mindenhonnan kiszeded a pipát csak a 0-ás prociról nem. Aztán visszalépsz a játékba. Ha nem windows 8-od van, akkor nem tom
2014. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amit az előző írt Win 10 en is működik! köszönöm! :D
2015. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Működik, máshol is láttam ezt de nem találtam az affinitást mert nem írta h a részletekben kell keresni. KÖSZI
2016. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Win7 64 bit-es a gép, de hála ezen is működött, bevált amit az 1. válaszoló írt.
2019. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!