Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Metin2 Hamachis szerverből...

TonyKid kérdése:

Metin2 Hamachis szerverből hogy tudok Root szervert készíteni?

Figyelt kérdés

Hogy tudok átállítani egy Hamachis szervert root szerverre?

Weboldalkészítéshez kell vps vagy valami veboldaltárhely?

Ingyenes veboldalt nem lehet csinálni?


2014. okt. 31. 13:45
1 2
 1/11 batcave ***** válasza:
Hamachis dolgot nem tudom, viszont a weboldalkészítshez nem muszáj neked csinálni vannak ingyenes tárhelyszolgáltatók már amik elég sok helyet tudnak biztosítani ott adnak neked egy domaint meg ftp-hez jelszót meg nevet meg ilyesmit azt egy ftp kliensbe bemásolgatod pl. total commander vagy filezilla vagy ilyesmi és feltöltöd rá a weboldaladat. Remélem tudtam segíteni
2014. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tengor ***** válasza:

Sehogy.

Ott kezdődik, hogy nem root, hanem router maximum. Aztán ott folytatódik, hogy portot kellene nyitni a routeren és tudni kell a WAN IP-t.

Nem ajánlom ilyen felkészültséggel a szerver üzemeltetést.

2014. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyébként Root szerver mert máshol is ugy irják de mind1.

És mondjuk ha kejted melyiket jobb kiejteni root szerver magy router szerver. Nem tudom hogy te honnan hallottál olyat hoggy router szerver de ha megnézed weben mindenhol root szervert irnak!

Az első kommentelőnek meg:

Köszönöm a segitséget!

2014. okt. 31. 14:04
 4/11 Tengor ***** válasza:

#3, onnan hogy tudom mi a különbség...

A "root szerverek" esetén kell egy router beállítás. Mi köze lenne a szervernek a gyökerekhez. Valami kapcsolódik hozzá hierarchikusan?

Mondjuk elég gáz, hogy egy félre hallás ennyire el tud terjedni és senkinek nem tűnik, hogy hülyeség. Persze a gyerekek könnyen átveszik egymás dilijüket.

2014. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk az a köze volna hogy az volna az egésznek a gyökere!

Enyire egyértelmű, hát magától értetődik hogy az a fő kőzpontja onnan indul ki a szerver. Egy kis Logika

2014. okt. 31. 14:36
 6/11 Tengor ***** válasza:
Milyen szerver indul hova? :D
2014. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A routerből te gyökér!
2014. okt. 31. 14:49
 8/11 A kérdező kommentje:
És légyszi kímélj az ilyen gyökér kérdésektől!
2014. okt. 31. 14:50
 9/11 Tengor ***** válasza:

Akkor a PC-t az rooter PC, csak mert a routerből indul? A telefonod rooter telefon?

Nem tudom, hogy mit élvezek a rootokkal való vitatkozásban... Le kellene szoknom róla!

2014. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Te vagy a gyökér igazad van tengo!
2014. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!