Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már régóta szeretnék filmekhez...

Már régóta szeretnék filmekhez, sorozatokhoz magyar feliratot készíteni, de nem tudom milyen program szükséges hozzá. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a feliratot a videóhoz égetni, csak .srt fájlt szeretnék csinálni, de nem tudom, hogy kell.
2014. okt. 31. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

SubtitleWorkshop De nagyon macerás munka. Egyszer csináltam...

[link]

2014. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokszor segít, ha van egyéb felirat a filmen. Azt leszeded és akkor már az időzítéssel nem kell törődni, csak fordítómódba kapcsolni a SW-t és írhatod a magyar szöveget.

SubRip szépen leszedi a feliratot. Mindent .srt-be csinálj!

2014. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, én is arra gondoltam, hogy leszedek egy angol feliratot és lefordítom magyarra.
2014. okt. 31. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
OK, de a konkrét filmhez illő felirat kell, amit arról rippeltek, különben csúszás lehet. Igaz lehet állítgatni... de jobb passzolót beszerezni...(fps)
2014. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!