Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik működő tv-tuner...

Létezik működő tv-tuner kártya kezelő program?

Figyelt kérdés

Régebben a ChrisTV nevű programot használtam. Megláttam és megörültem, hogy van ennek ingyenes változata is.

Bárhonnan próbálom letölteni a Nod32 mindig megszakítja a letöltést mindenféle fertőzésveszélyre hivatkozva. Legalább 5 féle tárhelyről próbáltam letölteni még a program hivatalos weboldaláról is, de mindig ez van.

Ilyenkor mit lehet csinálni?


2010. jan. 26. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig kapcsold ki a NOD32-t amíg letöltöd. Én a nokia pcsuite-al jártam így. Nem feltételen vírus okozza, csak valamiért a NOD32 rühelli azt az oldalt.
2010. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy a kártyához kapott gyári program nem jó?
2010. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A Nodot teljesen hogyan tudom kikapcsolni? Van olyan, hogy vírus- és kémprogramvédelem ideiglenes letiltása. Ezt letiltottam, de akkor is jelez.


A gyárilag kapott programmal az a bajom, hogy iszonyat sok memóriát használ, lassítja a gépet és mikor kerestetem vele a csatornákat, megtalálja őket, de nem képes eltárolni. Mindenféle beállítással próbálkoztam, de nem jöttem rá a nyitjára.

Aztán megtaláltam ezt a ChrisTV-t. Évekig ezt használtam. Most az XP helyett Windows 7-t raktam fel, ezért kéne megint egy ilyen program.

2010. jan. 26. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
én a KMPlayer-t használom... videó, zenelejátszó beépített kodekekkel és a tv-tuner kártyákat is kezeli.. Tuner módba az indítást követően a CTRL+W lenyomásával léphetsz..
2010. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és teljesen ingyenes
2010. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na, végülis sikerült nagy nehezen letölteni, de föltelepítéskor is ki kellett kapcsolnom a Nodot mert akkor is törölgetni akart fájlokat.


Most úgy néz ki, hogy működik, csak éppen hang nincsen.

Múltkor emlékszem, az volt a trükk, hogy Németországra kellett változtatni a beállításokat és akkor volt hang. Most is kipróbáltam, meg még párat a listából, de akkor sincs.


Köszi, ezt a KMPlayert megnézem, kipróbálom!

2010. jan. 26. 16:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a KMPlayer-t. Ennél van hang is meg kép is, csak eléggé szaggat a kép. :(
2010. jan. 26. 17:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már a képpel sincs gond. Ezt fogom használni, köszönöm a tippet! :)
2010. jan. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!