Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nyomorék az Opera 25. 0?

Nyomorék az Opera 25. 0?

Figyelt kérdés

Szeretnék ótvarnál ótvarabb szavakat használni de az oldal nem engedi.


Van arra lehetőség, hogy HTML fájlból importáljam az Opera 25.0-ba a Chromo-os száz könyvjelzőmet?


Olyan megoldás érdekel ahol nem kell bővítményt és hasonlókat teleépítgetni. Szétnéztem a beállításoknál, könyvjelzőknél de nem találtam erre utaló funkciót. Ha nem lehetséges akkor még az Androidos Operától is megszabadulok.



2014. nov. 1. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a frászért használod, ha utálod? :D
2014. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem használom. Chrome-ot használok/használtam, de valamiért iszonyatosan lassan indul a rendszer indítás után (1-2 perc mire elindul) és nem sikerült megjavítani.


FireFox annyira nem jött be így kipróbáltam az Operát. Úgy felidegesítettem magam azon, hogy nincs benne egy ennyire alap funkció, hogy a fejlesztők közé lövetnék.

2014. nov. 1. 15:30
 3/4 Argloss ***** válasza:
2014. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezzel a módszerrel ment. 1000 hála!
2014. nov. 1. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!