Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítés után hogyan...

Újratelepítés után hogyan lehet újra seedelni? Torrentek elvesztek, nincs mentés róluk.

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valami zárt torrent oldalon vagy tag, mint pl. ncore-on, nyilván, ott látod, hogy milyen torrentjeid várnak seedelésre. Esetleg megpróbálhatod letölteni újra, majd azt seedelni. Újra kezdeni. Bár kissé hosszadalmas folyamat lehet, ha sok/nagyméretű letöltéseid vannak.
2014. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha ugyanoda töldöd le ahova már egyszer le van akkor szerintem simán csak elkezdi seedelni.
2014. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden elveszett, nem tudom oda letölteni újra, mert nincs torrent a gépemen. 4 filmem áll jelenleg pirosban, amit még seedelnem kellene, de nincs honnan...
2014. nov. 4. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
2.-nak igaza van. Én is pont így csináltam.
2014. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a letöltött dolgok sincsenek már meg (filmek, stb.), akkor le kell töltened újra.

Ha megvan, akkor a megfelelő helyre be kell másolni. Utána újra "letölteni", de letöltés helyett ellenőrizni fogja a meglévő fájlokat. És ha minden rendben, akkor beáll seedelni.

2014. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:

Hát sajnos előre kell ilyenkor gondolkozni és nem hátrány, sőt feltétel, hogy külön partíción legyenek a torrentel kapcsolatos dolgok. Mert helyreállítható újratelepítés után is az eredeti állapot. Én épp 2 hete raktam újra a windowst és 120 fájlt viszek. A kliens, történetesen az UTorrent beállításai, win7 -nél a felhasználói mappában van, azon belül is az Application Data/ Roaming µTorrent (7,38MB). Tovább mentem és egy külön rejtett partícióra mentem a mappa tartalmát az Acronis nevű programmal napi szinten. Ha így ezt visszatöltöm win reinstall után az eredeti helyére, akkor ugyanúgy folytatódik a seedelés, mint előtte, ugyanis a mappában alapértelmezetten van a µTorrent futtatható állománya, telepíteni sem kell külön.

Persze a programon belül az elérési utak változatlanok maradtak vagy be kell tallózni. 2-3 torrentnél igaz jogosultsági gondok voltak - azt nem tudom hova tenni miért pont azok- de saját tulajdonba kell venni a kész anyagot és a torrent fájlt is és ment tovább.

2014. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sikerült! Letöltöttem ismét a torrent oldalról azt a 4 filmet ami még seedelésre várt, így seedeli. Az a szerencsém, hogy nem sok filmről volt szó, nem vagyok egy nagy letöltő, van akinek több száz filmje van, az hosszadalmas lett volna! Köszi mégegyszer!
2014. nov. 5. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!