Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla FF-ben hogyan tudnám...

Mozilla FF-ben hogyan tudnám törölni ezt is?

Figyelt kérdés

File csatolásnál ("file upload") megjelenik minden esetben egy mini file kezelő. Itt találok egy olyan menüpontot baloldalt fent, hogy "recently used". Próbáltam már rendszeralkalmazással is törölni az aktuális tartalmát, FF-ből is, file kezelőből is, de nem törli.

Még közvetlenül adott tartalomra (a file kezelőmben a napokban megnyitott file-ok/mappák itteni megjelenésére) jobb egérgombbal kattintva megjelenő menüben sincs törlés opció ezekre, tehát a legutóbb megnyitott mappákra, file-okra.

Hogyan lehetne mégis törölni?



2014. nov. 5. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
-tehetnél föl róla képet,hogy ugyanarra gondoljunk mint te,és mi az file kezelő
2014. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt nem említettem, hogy online email alkalmazáson belüli file csatolásról beszélek, tehát hotmail, gmail, freemail, satöbbi. Itt a Mozilla FF böngészőm kijelzi file csatoláskor balra fen ta "recently used"-re kattintva, ami file-okat, mappákat a napokban megnyitottam OFFLINE, a gépemen. Ezen listát szeretném törölni.


[link]

2014. nov. 7. 16:52
 3/3 A kérdező kommentje:
(u.i.: a file- és mappaneveimet töröltem a screenshot képről, hogy ne látszódjanak itt, mivel nem publikusak.)
2014. nov. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!