Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepitem fel a Google...

Hogyan telepitem fel a Google Chrome -ot egy, PIII 933MHz, RAM: 512, VGA: 64 Mb -s asztali számitógépre XP SP3 alatt?

Figyelt kérdés

Eddig fel tudtam tenni de mára azt írja a telepítés elött, hogy nincs meg a minimum rendszerövetelménye a G.C hoz!

Trükkök?


U.i: eddig úgy csináltam, hogy Internet Explorer böngészöt feltettem és amikor telepítettem az Abode Flasht az I.E -hez akkor automatikusan fetette a Chrome -ot is de mára már az sem működik!


Előre is kösz!



2014. nov. 5. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy már a Pentium IV is kevés.

Egy CPU utasítás készletet igényel, ami csak későbbi processzorokba található meg.

FireFox -ot, használd, esetleg operát, de ott se a legújabbat hanem múltévit, ahol még nem csak a chrome -ot nyomja saját rendszerébe.

(Amúgy linuxon se megy ezekkel a régi gépekkel a chrome, és chromium böngészők)

2014. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszoló!


Sajnos el kell keserítselek, nincs igazad.

P4-es gépem van, Windows 8.1 Pro-val, Google Chrome-mal, Office 2013-mal. Minden megy, mint a villám. A processzor egyáltalán nem probléma.

2014. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Menni menne, még ma is ment, kb: 5 órával ezelőtt csak újra raktam a gépet és elfelejtettem, hogy legutobb is azzal a leírt trükkel sikerült CSAK feltennem a G.H -ot!


Valami trükk tuti van csak még nem ismerjük... programozásban...



FireFox szar

Opera SZARabb asztaligépen

2014. nov. 5. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy Chrome ilyen gépen igen csak betud lassulni,avagy alapból az..ez a tapasztalatom.Amúgy tudtommal legújabb chrome már nem is támogatja az XP-t.
2014. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Minden megoldodott, ezzel a verzióval:


[link]


Hátrányai: nincs benne Magyar helyesírás-ellenőrző


Előny 4x olyan gyors mint a mostani Google Chrome egy nem mostani konfiguráción pl: PIII -on!

2014. nov. 5. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:

És még nem ismer annyi új funkciót az új dolgokból. (CSS3,HTML5)

Tele van biztonsági résekkel, amit vírust terjesztő oldalak kihasználhatnak, és tetszőleges dolgot telepíthetnek a rendszeredbe...

Ez a gond ezekkel a régi verziókkal.

2014. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!