Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feliratokat szeretnék ráégetni...

Feliratokat szeretnék ráégetni egy angol nyelvű videóra, melyik program a jó?

Figyelt kérdés
Kisméretű, nagyon egyszerű program kéne, tehát nem srt, txt-s felirat szerkesztős, hanem szabályosan ráégetni a videóra, ez kéne nekem

2014. nov. 8. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az mindegy,hogy angol vagy más nyelvű a video!!!

Nem írtad meg,hogy milyen formátum avi,mkv ,mwm stb

Ha avi akkor ott az AVIRECOMP

avi-ra és más formátumokra is ott a FREEMAKE CONVERTER

amennyiben link kell és további segítség kell írj PRIVÁTBA

Üdv : zybor

2014. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nyugi van, azért írtam hogy angol nyelvű videóra, mert nem simán csak 1-2 feliratot, hanem komplett szöveget, nagy hosszúságú beszédet akarok fordítani, ráégetni


wmv-s a videó

2014. nov. 10. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

A FREEMAKE VIDEO CONVERTER elvileg a wmv-re is ráégeti a

feliratot,bár én még csak MKV-ra és AVI-ra használtam,de a formátumok között ott van a WMV-is.A WMV gyenge videominősége miatt nem használtam.

2014. nov. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

üdv nem jó ez a program, csak fizetősen engedi módosítani feliratot, és még microsoft kötelező letöltés is van hozzá, ráadásul ékezeteket nem is néz.


már srt fájlban elkészítettem a felirat időzítését is. vagy ráégetném a videó képére vmi kis programmal, vagy vmi videómegosztót kéne találni, ahol csatolni lehetne.

köszönöm a segítséget.

2014. nov. 29. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Privát üzenet elment!!!
2014. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!