Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szabadíthatom fel a...

Hogyan szabadíthatom fel a helyet a C meghajtón?

Figyelt kérdés
Az történt,hogy E-ről E-re akartam kibontani valamit,de persze a C-n nem volt elég hely hozzá. Meg is telt,"nincs elég hely" hibaüzenettel ki is lépett a rar,de a C-n még mindig nincs hely...mit töröljek és honnan.....?
2014. nov. 8. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindent, ami nem kell.


Ideiglenes fájlok.

Ideiglenes internetfájlok

Előzmények

Prefetch

Windows ideiglenes fájlok.



Vagy használj az archívum kibontásához más alkalmazást.

2014. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként egy WoW-ot bontottam ki ami 20 gigás. Őt kellene megtalálnom az ideiglenesek között.... A temp-ben nincs
2014. nov. 8. 15:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Utóirat: Újraolvasván,lehet nem írtam egyértelműen: Kibontottam 20 gigát kb de mikor megszakította a rar nem szabadult vissza az a 20 giga.
2014. nov. 8. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha Winrar -el bontottál ki, akkor bizony a temp -ben kellene lennie. Talán a Windows Temp -jében...


Igencsak félreérthető volt. Mintha nem lenne elég hely a kibontáshoz C: meghjajtón...

2014. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ccleaner.
2014. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 -ös írására:

Ccleaner??? WTF???


Amikor (előszőr és utóljára) használtam azonnal gajravágta a gépemet. Olyan drivert szedett le ami kellett volna a gép működéséhez. Ráadásúl úgy szedte le, hogy megsérűlt jónéhány REG bejegyzés is, emiatt el sem indúlt többé a gép. Újra kellett telepítenem.

2014. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem egyre gondolunk, a Ccleaner nem túr a rendszer lelkének legmélyére, cserébe alapbeállításokon abszolúte biztonságosan gyalulgat. Számtalanszor használtam a céges gépeken is, soha semmi gondot nem okozott.


"Olyan drivert szedett le ami kellett volna a gép működéséhez"

Te valami mást csinálhattál :)

2014. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Te valami mást csinálhattál"


Telepítettem, majd beállítások módosítása nélkűl nyomtam egy takarítást. Legyalúlt kb 150 Kb felesleget (azt én is megtudtam volna csinálni) aztán a rendszerleíróadatbázisból kiszedte a neki nem tetsző bejegyzéseket. Vagyis az egyik fontos driver reg bejegyzéseit. Meg még ki tudja mit... Kűlső rendszer használatával jöttem rá, hogy a reg bejegyzések közűl törölte a driver reg -jeit és még egy pár reg bejegyzést. De még a kűlső rendszerrel sem tudtam a rendszert helyrerakni. Pedig próbáltam...


Ennyit a sokak által szeretett CCleaner -ről...


Amit talál szemetet azt én is le tudom törölni (még olyan szemetet is hagyott, amit én le szoktam szedni) viszont a rendszert galyravágta. Én úgy takarítom a szemetet, hogy a rendszer egyben marad, de szemét nincs utánnam.

2014. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!