Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell eltávolítani a...

Hogy kell eltávolítani a TornTv donwloader-t véglegesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problémám hogy ha valamit le szeretnék tölteni (pl. tpb-ről) akkor nem a qtorrentel tölti le hanem a TornTv downloader-er. Ezzel az a gond, hogy van amikor vírust ír ki pl. win32 malware gen stb... Vagy nem tölt semmit. Néha letudom úgy tölteni tpb-ről a "cuccokat" hogy a "get this torrent file-ra" kattintok úgy normálisan qtorrentel tölti. De ha csak simán a get this torrentre kattintok akkor meg torntv. És ebbe az a furcsa hogy nem is találom, hogy fent lenne-e a gépemen a torntv. Szóval tömören az lenne a kérdésem hogy lehet a torntv downloadrert végleg eltávolítani?:D A rossz fogalmazásért/helyesírásért elnézést mobilon vagyok.
2014. nov. 8. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

OPrendszertől függően eltérő módokon lehet telepített alkalmazásokat eltávolítani. Keress rá a google -ban, hogy az adott (általad használt) rendszerben hogyan lehet telepített alkalmazásokat eltávolítani, vagy:


Írd le, milyen rendszert használsz és majd valaki ír választ, mert nekem már nincs erre (sem) időm...

2014. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy nem írtam ki. Win Xp-t használok:D
2014. nov. 8. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!