Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik AutoCad-el lehet 3d...

Melyik AutoCad-el lehet 3d objektumokat készíteni pl:egy csavart?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem(youtube),volt olyan 2006 os verzió amivel meg lehetett csinálni,de a 2008 nál már nem láttam azokat az ikonokat amivel kilehet húzni.a kérdés az lenne,hogy le kell hozzá tölteni egy kiegészítést vagy mindegyikkel meg lehet csinálni!


Köszönöm mindenkinek előre is!


2010. jan. 27. 22:47
 1/1 Metals Engineer ***** válasza:

Van amikor megbonyolítanak valamit, ikont cserélnek, vagy máshova raknak, de olyannal még nem találkoztam, hogy elvettek volna funkciót rajzprogramtól.

A neten amit találsz videókat, szinte senki sem hagyja gyári állapotában az ikonsort. (Én se) Olyat meg szinte lehetetlen találni, hogy minden ikon ki legyen rakva, mert az majdnem fél kijelző, ha nem vagy 4k-s felbontáson...

2013. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!