Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SSD ghostolása hogyan történik?

SSD ghostolása hogyan történik?

Figyelt kérdés

Win 7-et szeretnék egy az egyben minden programmal együtt egyik SSD-ről átköltöztetni egy másikra.

Milyen programmal tudom megcsinálni és hogy fogjak neki?



2014. nov. 12. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy Windows XP óta lehet simán másolni a vincsi tartalmát új vincsire (persze mindkét vincsinek szabadnak kell lennie, szóval ne bootolj egyikről sem), de előtte bootolhatóvá kell tenni. Én úgy szoktam, hog windows install, aztán mindent törlök, és átmásolom a rendszert, így költöztem 500 gigásról 1 terásra, aztán 2 terásra.
2014. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a Norton Ghost képes ilyenekre a Hiren's Boot CD segítségével, ha "szabályosan" akarod csinálni. Kell a 2 darab SSD, meg egy harmadik vincsi, aztán https://www.youtube.com/watch?v=LHwFx0EfO04
2014. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezném #1-es válaszolót, hogy a boot szektorokat is át lehet másolni sima Copy-val? Ez engem is érdekelne. Kell egy gép amin bebootolsz, és felcsatlakoztatod a két winyót, és copy egyilről a másikra és kész?
2014. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A boot sectort el tudod intézni az üres windows installal.
2014. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hasonló kérdésekre mindig a következő oldalt linkelem:

[link]

2014. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!