Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Windows-t tegyek fel...

Milyen Windows-t tegyek fel laptopomra?

Figyelt kérdés
Van egy Hp pavilion 15-ös laptopom és nem tudom ,hogy melyik a jobb leginkább a teljesítmény a lényeg de eddig a Windows 7 nél azt tapasztaltam ,hogy nagyon lassan indul a gép . (Egy nála sokkal gyengébb hardverü pc-hez képest amin Windows 8.1 van...)

2014. nov. 13. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod a 8.1-et.

Valamivel jobban van optimalizálva, mint a 7.

Ha másik gépen bejön (nincs vele problémád), akkor megér egy próbát szerintem.


Előtte azért nézd meg, hogy van-e Windows 8-ra vagy 8.1-re driver!

2014. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Legálisat.
2014. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természetesen van ! :)

AMúgy a laptopom papiron csak windows 8 és 8.1 kompatibilis a windows 7-et nem is támogatja ...

....!!!!(papiron)!!!!.... Gyakorlatban viszont remekül vitte a Windows 7-et is csak lassan bootol ...

2014. nov. 13. 16:32
 4/6 Tom Benko ***** válasza:
83%
Ahogy mondják, legálisat. Csak azt nem értem, ha wint akarsz, minek írod a kulcsszavak közé a Linuxot.
2014. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel ha meggyőző indokot kapok akkor Linux ra is nyitott vagyok.
2014. nov. 17. 18:06
 6/6 Tom Benko ***** válasza:

Aha. Akkor próbálj ki egypárat. Mondjuk particionálod a lemezt, az egyikre teszel wint, a másikra meg szigorúan utána valamelyik disztrót, amit, ha nem jön be, lecserélhetsz másikra. Javaslom mondjuk kezdésnek a Manjaro Linuxot, vagy a Linux Mintet (bár utóbbit nem ismerem sajnos, nem tudok róla mit mondani).

Amit kínál a Linux: hihetetlen testre szabhatóság, szabadság, megbízhatóság. Amit viszont tenned kell érte: néhány beidegződéstől megszabadulni, illetve tanulni.

2014. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!