Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra szeretnék telepíteni egy...

Újra szeretnék telepíteni egy OEM Windows-t (7, Home Premium) amihez tartozik egy Office is, de nem tudom hogyan használjam az OPK-t (legalábbis ha jóé tudom azzal kell)?

Figyelt kérdés
Eggyáltalán lehetséges egy ilyen gépet újrarakni úgy hogy az office is rajta maradjon (csak egy Win etlepítő CD-t kaptam)

2014. nov. 14. 07:23
 1/3 Tóth Renátó ***** válasza:
Ha lehet boot-olni:akkor újraindítod az elején nyomkodod a delete gombot,belépsz a biosz-ba megadod honnan boot-oljon a te esetedben a cd-röl.Ha nem lehet akkor a Windows alól futtasd: Elindul a telepítés,vegigvezet a sok szaron míg ahoz érsz hova telepítse megadod,hogy hova,ha ugyanarra akarod amin az előző volt,akor a fájlrendszer épen hagyására kell nyomni,és a régi windows fájlait egy Windos.old mapában megleled és müködik.
2014. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tóth Renátó ***** válasza:
Ha meg nem akkor meg megmarad a másik Winchester-en,vagy partíción.
2014. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez mind oké, de én nekem a gondom a(z) OPK-val van. Nem tudom hogyan rakjam fel Office-al.
2014. nov. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!