Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsot Office 2013 újratelep...

Microsot Office 2013 újratelepítés?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám hogy kb. fél éve kaptam egy laptopot windows 8.0.-as rendszerrel és telepítettem rá a Microsoft Office 2013-at, viszont utána véletlenül elírtam a termékkulcsot. Ez még nem is volt baj, csak utána ugye 30 napig volt érvényes, és mivel nem tudtam megerősíteni (mert nem volt jó a kód) így mostmár nem is tudom használni. Szóval a kérdésem az lenne hogy lehetséges-e valahogy újratelepíteni vagy valami?? Kerestem, hátha meg lehet adni új kódot, de sehol sem találtam ezzel kapcsolatban információt. Ha valaki tud segíteni, akkor előre is köszönöm!

#Microsoft Office #Windows 8.0.
2014. okt. 23. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem hol kerested, hogy nem találtad, én megtalátam, mert van egy Súgó nevű funkció. Ez igaz a 2010-es, de hasonló helyen lehet a 2013-nál is:

Fájl/Súgó/Termékkulcs módosítása.

2014. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezaz hogy ugye a másik gépünkön amelyiken 2007-es office van, ugye a súgó ott van ahol írtad, de 2013-asban a fájlnál ilyen nincs, és máshol sem találom...
2014. okt. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!