Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérjük helyezze be az eredeti...

MrSenki kérdése:

Kérjük helyezze be az eredeti lemezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Windows 8.1-em van és szeretnék játszani a régi nagy kedvencemmel,a Witcherrel.Nos eredetiben van meg a játék és amikor feltelepítem és el szeretném indítani azt írja ki,hogy helyezze be az eredeti lemezt.Esetleg valaki tudná hogy mi lehet a baj?Előre is köszi.


2014. nov. 14. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lhet, hogy van valami a gépeden, ami zavarja a lemez védelmét. Például virtuális meghajtó.
2014. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Regisztrálj GOG-ra, a telepítőkódoddal pedig igényelj egy teljesen jogtiszta, másolásvédelem nélküli kiadást. Ezt itt teheted meg:

[link]

Ha megvan a regisztráció és az aktiválás, a játék bekerül a GOG-os könyvtáradba, és onnantól bármikor letöltheted a telepítőt.

Jó játékot! :)

2014. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lead01 válasza:
és ha nekem nem müködik a gog se?
2015. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hali. megoldódott a problémád? én ugyanígy jártam windows 10-el, és nem tudom megoldani :(
2016. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!