Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikrofont monoról stereora?

Szal Dávid kérdése:

Mikrofont monoról stereora?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Hama DM 40 mikrofonom a gépre csatlakoztatva. Mikor felvennék egy videót, az actionban hiába van állítva multychannelre, nem lesz stereo a hangom. Az open broadcaster alapból átalakítja nekem, de nekem meg nem megfelelő az a program. Esetleg valakinek valami ötlete?

#mono #stereo #Action #Monoról stereora
2014. nov. 14. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az az ötletem, hogy nézz utána az ezzel kapcsolatos alapfogalmaknak. Össze vissza beszélsz. Bocs.
2014. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ebben mi nem érthető?

Van egy Hama DM 40 mikrofonom. Látható, hogy ez egy kiba**ott Ének mikrofon. Van a Jack dugó(tudod az a kör alakú, zöld, kék, és piros színnel, amik lyukasak) és ha oda beledugom, akkor a számítógépecském érzékeli a mikrofonocskám. Viszont a mikrofonocskámmal semmi gond, mert skypeon is, és ts-en is(mind a kettő egy olyan program, ahol a gép előtt is hallják azt, amit üvöltözöl mint egy retardált, a mikrofonba) ott stereo (azaz mind a két felén hallatszik a fül/fejhallgatódnak(ami a fejecskéden van) a hangszórójában). Viszont ha az Action!(Egy olyan program, ami képes felvenni azokat a dolgokat, amik a monitorodon megjelennek) nevű programban, monoban veszi fel. (Amikor a fejecskéden lévő kütyünek, csak a bal oldalacskáján hallatszik a hangocska) Esetleg erre van megoldás, avagy programocska, amivel stereová varázsolhatom a felvett hangot?(Multichannellel nem jó, viszont az OBS(OpenBroadcaster) nevű rögzítőprogrammal jó.)


Érthető így már?

2014. nov. 14. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!