Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen INGYENES programmal...

Milyen INGYENES programmal tudok filmet darabolni?

Figyelt kérdés

Egy 9 gigabyte-os filmet (mkv. file) akarok 3 részre azaz 3x3GB-ra darabolni és lejátszható formátumban kellene ! Mivel tudom ezt megcsinálni ? total commander, winrar reménytelen, nem erre való ne írjátok ! :) Próbáltam a Video Splitter nevű programmal de a másfél órás filmből csinált 3x 2 percet mert "nem regisztrált verziót használok" és valami 2 perc a limit. A hivatalos oldalról töltöttem le aztán kiderült hogy ahhoz hogy tudjam rendesen használni meg kell venni.. Szóval az is ugrott. Vagy esetleg van ennek ingyenes verziója is ami működik ?

Ha nincs, tudnátok ajánlani valamit ? Előre is köszönöm !


UI: Ezeket se írjátok !!! ---> Milyen film az ami 9 giga ? Minek kell szétdarabolni ? Nézd meg neten, töltsd le kisebben stb stb



2014. nov. 15. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A virtualdob tud darabolni, de ha jól tudom nem kezeli az mkv fájlokat, először át kell alakítani egy videókonvertálóvak. Ebből van egy csomó, Xmedia Recode. Ha beírod a keresőbe hogy mkv to avi, akkor biztos találsz egy csomót és utána már lehet a Virtualdub-ot használni.
2014. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

mkvmerge (az mkvtoolnix része), innen letöltheted


[link]

2014. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!