Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » EGy régi FPS játékot keresek,...

EGy régi FPS játékot keresek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Pár órája jutott eszembe, hogy régen játszottam én egy "lövöldözős" játékkal, de nem ugrik be a neve, csupán pár kép maradt meg az egészből:


A játék első pályája egy metróállomáson játszódik, ahol terroristák vannak, valamint túszok is. Van, hogy a túszokat az orrom előtt ölték meg, de ha gyors, és pontos voltam, akkor megmenthettem őket, bár nem ez volt az elsődleges cél. Ha háromnál több túszt öltem meg, akkor a küldetés sikertelen volt. Ha az ellenség torkát késsel vágtam el, vagy torkon lőttem, akkor fuldokolva haltak meg. A pálya végén egy metrószerelvényre kellett ugrani, és az vitt át a következő pályára.


Ennyire emlékszek.


Köszi a választ!



2014. nov. 15. 20:48
 1/2 This Is Random Name válasza:
Húúúúú ez nekem is kéne....nem lehet a cs1.6?
2014. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiszem, hogy a CS lenne, ez még jóval a többjátékos játékmód elterjedése előtt, és úgy MO-n az internet általánossá válása előtti játék, olyan 2004-re tenném. :)
2014. nov. 20. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!