Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assasins Creed Unity PC...

Assasins Creed Unity PC optimalizálás?!

Figyelt kérdés

Leirom a tapasztalataim hátha hasznos...

Gép: FX-6300 3.8 ra húzva hd 7770 1gb 1150 re húzva 8gb ram. 2 napot szántam rá eddig mindenhol utána olvasva mindent kipróbáltam... eredménytelenül. Továbbra is szaggat lowon élvezhetetlen a patch nálam nem sokat segitett. Érdekesség, hogy youtubon nem egy olyan videó van hogy gyengébb sőt sokkal gyengébb gépek akadás mentesen viszik mediumon... ez végképp elszomorit. A drivereket frissitettem ez sem segitett neki. Ha esetleg valaki hasonló cipőben jár és talál megoldást kérem ossza meg.



2014. nov. 16. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel az új AMD beta drivert. Nekem segített, de még mindig rosszul fut. R9 280X-szel 20-40 fps-em van.
2014. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Catalyst 14.11.1 Beta Driver ezt rakd fel

neki sikerült bár így is szaggat kicsit és rakd lowra mindent

https://www.youtube.com/watch?v=BYJ11VY4fTM

2014. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam vettem egy gtx 750 et és ultrán viszi...
2014. nov. 19. 06:44
 4/4 allllli ***** válasza:
Pont ezt akartam írni én is, nekem HD 6870-el laggolt nagyon a játék, mindent próbáltam már. Ezután egy Asus R9 270X-et vettem és ultrán viszi.
2015. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!