Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NCore hiba? Letoltottem egy...

NCore hiba? Letoltottem egy filmet az nCorerol es mikor elkezdem vissza seedelni ezt irta ki: Error:files missing from job. Please recheck. Ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Át helyezted a fájlt máshová ??


Ha nem szed le ujra a trackert

2014. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem helyeztem mashova...

Hogy kell leszedni ujra? :( (bocsi de ehez hulye vagyok...)

2014. nov. 17. 13:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a torrenten/kényszerített újraellenőrzés (nem tudom angolul, valószínűleg forced checking/recheck or hasonló). Ez újra megvizsgálja az összes fájlt, és ami hiányzik azt elkezdi letölteni.
2014. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt mar probaltam...ugy irja h force start de semmi...
2014. nov. 17. 13:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Az n corerol szedd le ujra a tracker fájlt

de az előzőt töröld le csak a film maradjon

2014. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

es a tracker fajlt hogy kell leszedni??

(bocsi de en ezt nem ertem...)

2014. nov. 17. 13:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs tracker fájl.

.torrent van amit a kliensbe töltve tudsz letöltést hozzáadni és elkezdeni. Ez azonos azzal, hogy elindítod az oldalról a letöltést, és kézzel vagy automatikusan a letöltőprogramhoz adja a torrentet.


Ha törlöd a letöltőprogramban a torrentet (csak azt, a letöltött fájlokat nem), majd újra hozzáadod akkor megint ellenőrizni fogja és folytatni a letöltést. Ez ugyanaz az eljárás mint a kényszerített újraellenőrzés, csak több lépésben.

2014. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akk most toltsem le megint a filmet??
2014. nov. 17. 14:03
 9/14 anonim ***** válasza:

IGEN


de a filmet ne töröld csak azt a kis fájlt ami leszedte a filmet ha érted mit magyarázok

2014. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igen...elkezdtem letolteni...majd szolok mi van...de meg maradjatok itt segiteni :))
2014. nov. 17. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!