Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak e olyan játékok mint a...

Vannak e olyan játékok mint a civilization csak TBS helyett RTS?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a sorozatot főként a hosszú menetek miatt (Starcraft meg ehhez hasonló gyors menetekkel rendelkező játékok nem érdekelnek !) de RTS módban sokkal jobban tetszene és nem egy amolyan Total War féle fele TBS fele pedig RTS hanem az egész játék minden része RTS módban van ! A válaszokat elörre is köszönöm !

2014. nov. 18. 13:13
1 2
 1/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Heroes
2014. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Háát ezalatt gondolom a Might and Magic-re gondolsz nos akkor azt kell mondjam hogy ez sem teljesen RTS de azért köszönöm a gyors választ (egy tanács legközelebb egy picit többet irhatnál egy szónál)
2014. nov. 18. 13:32
 3/12 Brenya ***** válasza:
Itt szemezgethetsz elég hosszan.: [link]
2014. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ez elfog tartani egy darabig mig átnézem ... azért örülnék ha valaki leirna egy olyan játékot mint amit fent kértem mivel még mindig megtörténhet hogy valamit átugrok . Egyenlőre az Empire Earth-el szemezek és habár nagyon jó játék nem igazán összetett mint például egy civ .
2014. nov. 18. 15:22
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Sima stratégiára gondolsz? EE 1! az lasan hány éves is? 15 felé tart de én ma is órákat játszanák ha tudnák AOE ket gondolom ism.
2014. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Black and White ha lene "deathmach" random mapja akor nagyon jó lene (nem vilámharcról van szó, hanem hogy bármit lehesesen)
2014. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen ismerem és én is sokat tudnék játszani az EE-vel mert kedvenc RTS-em viszont mint mondtam nem elég összetett vagy lassú (jó tudom hogy ha sok játékos van akkor sokáig tart de mégis gyors egy civ-hez képest) a AOE-kal pedig ugyanez a bajom adtól még jók de nem az amit fent leirtam . Nem hiszem hogy valaha találok egy ilyet de azért próbálkozom hátha valaki tud valamit !
2014. nov. 18. 17:34
 8/12 A kérdező kommentje:
A BaW-t is ismerem és ismerem ezt az érzést :D akkor az menő lenne csak hogy ott nincs akkora unit management mint pl egy EE-ben és ez eléggé elvesz az háború dologból és hozzáad a város épitő játékokhoz merthát ugye részben az is .
2014. nov. 18. 17:37
 9/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ee2,3 (at 4 is van már?) nem ugyan azok csinálták viszont ha öszecsapva is ezt ök (is):

Rise and Fall - Civilization at War (nem mindenki ism.)

2014. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Sajnos nem jutnak eszembe (öszetetek) netán Rise of Legends (nations is), universe at war - eart assault (ez már tul scifi...)
2014. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!