Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírusírtók. MIÉRT?

Vírusírtók. MIÉRT?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy abból a 4-5 vírusírtóból, ami életemben fenn volt a számítógépemen, az

1. 4 óráig szarakodik a gépemen érthetetlen okból (nem hiszem, hogy ilyen bénák lennének a fejlesztők)

Én semmit nem rakok a C meghajtóra, mégis gondot okoz az átfutása minden vírusírtónak

2. Nem találtak ki még olyan vírusírtót, ami nem lassít le a nulláig mindent, amit csak megnyitok mellette?

Nekem hiszem, hogy csak az használna, hogy elindítom a vírusírtót, és elmegyek iskolába, hátha mire hazaérek kész lesz.. válaszokat előre is köszönöm!


2014. nov. 19. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia leírhatnád milyen géped van! Proci memória merevlemez!
2014. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért van ez, drága barátom, mert egyre több vírus van, ezért egyre több vírusra kell vadászni ugyanabban a file-ban. Képzeld el, mi lesz 10 év múlva, amikor még 10-szer ennyi vírus lesz...
2014. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek válaszképpen:

egy eléggé régi konstrukció

Abit GD-8 Pro alaplap

Intel Pentium 4 3.2 Ghz

3 Gb RAM

Win 7 64bit

2014. nov. 20. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet ezért lassú!
2014. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ide csatis a vinyó is!
2014. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ssd -s rendszer rengeteget javítana ezen a problémán. Tudom pénz,de a sebesség sajnos pénzbe kerül.
2014. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!