Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacity 1.3 Beta-ban hogyan...

Audacity 1.3 Beta-ban hogyan lehet bizonyos hangokat élesíteni, mélyíteni, átalakítani, dallamot módosítani úgy, hogy a lejátszás sebessége ne változzon meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kb. fél órával ezelőtt töltöttem le, ingyenes volt, lehet nem a legjobb, de igazából csak azért töltöttem le, mert érdekel mit tud, és hogy milyen. Más hasonló programom még nem volt, és az igazság az, hogy bár magyar nyelvű, nem igazán értek hozzá. Ha valaki ért hozzá, és úgy dönt segít is, akkor azt megköszönném neki. :)


Ja, és NEM privátban szeretném megbeszélni őket, hanem itt a kérdésnél, hátha valaki tud valami plusz dolgot, amit megoszthat a többiekkel, hátha másnak is hasznára lehet az infó :). Előre is köszönöm!


2014. nov. 19. 21:13
 1/2 tabaki ***** válasza:

Minden ilyesmit az Effekt menüben keress. Nem tudom, mi a bajod vele, otthoni hangszerkesztgetésre kiváló, itt pl. az egyik leggyakrabban ajánlott hangszerkesztő. Elsőként tölts be egy hangfájlt, és abban részleteket (áthúzással) kijelölve próbálgass ki mindent, amit a menükben vagy egyéb helyeken találsz. Elrontani nem fogod sem a programot, sem a gépet, és így tudsz vele megismerkedni leggyorsabban. Ha ráérzel a logikájára, látni fogod, hogy minden úgy van benne kitalálva, ahogyan az ember a nap mint nap használt programjaiban megszokta és elvárja.

Ugye letöltötted hozzá a LAME enkódert is, hogy tudjál MP3 formátumba is exportálni?


Megnyugtathatlak, éppenséggel nem jellemző, hogy a válaszadók bombázzák privát levelekkel a kérdezőt... :)

2014. nov. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
2014. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!