Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a laptopomnak?

Mi lehet a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma hasznaltam a gepet es kezdett nagyon lassu lenni. Gondoltam egy újraindítás segíthet. Újraindítás utan javasolta a indítás előtti javítást de semmi nen tortent. Hiren xd rol bootolva sem indítható. Probaltam egy telepítő lemezzel elkezd tölteni rola de a kezeli felolet mar bem jon be csak fekete háttér es a kurzor. A kurzor mozgatható de semmi sem történik. Mi lehet?

Bocsánat az irasert de telefonról nem a legkönnyebb...



2014. nov. 20. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez hardveres hiba lehet, Hiren's boottal lehetne nézelődni benne, de ugye azt se tölti be, és Linuxot se töltene be. A BIOS-ban állíts vissza mindent alapértelmezett értékre és úgy próbáld meg indítani.

De szerintem ebből szerviz lesz.

2014. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bios visszaállítás után az indításkor a javításra menve előjött egy ablak. Most az indítási javítás fut azt irja hogy lemezhobak javítása ez egy óránál tovább is eltarthat. Lassan két órája csinalja. Erdemes varni vele vagy próbálják egy ujratelepirest?
2014. nov. 20. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes várni vele, ha ennyi idő alatt nem tudta kijavítani, nem fogja tudni több idő alatt sem.

Igen, egy új telepítés jó ötlet, csak sikerüljön bebootolni.

2014. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszeru nem lehet leallutani a javítás. Max drasztikus megoldással akksi ki meg egyebekbse azt hanyagolnám. Megsere ramenve kiírja higy nem szakithato meg a művelet. Negvarom meddig ul rajta aztán ha befelejte megpróbálok egy ujratelepitest.

Winchester lehet a ludas? Eleg furcsa hangja van most higy dolgozik a javitas

2014. nov. 20. 16:11
 5/5 A kérdező kommentje:

Sikerült újratelepíteni. Mikor particionálni kellett a C, rendszer meghajtó full üres volt... Valami úton módon egy az egyben törlődött a tartalma...

A vwinchestre felől csúnya hangok jönnek de működik a gép.

2014. nov. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!