Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felirat készitő/szerkesztő...

Felirat készitő/szerkesztő program van?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az ördögűző 1973 verzióját angolul hd-ban!

Letöltöttem hozzá egy magyar feliratot visszont az vele a gondom hogy folyton nagyon csúszik a felírat a filmben! Kmp playeral folyton mozgatni kell a felíratott ! A film elején csak 20-30 másodpercet csúszik de a film negyedére már 90 másodpercet kell mozgatni KMP Playeral és mire megtalálom megunnom a dolgot! Létezik olyan program amivel lehet feliratot szerkeszteni?



2014. nov. 22. 17:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg meg van a film magyar szinkronosan? Akkor lehet azt csinálom hogy a magyar szinkron alávágom? Az milyen megoldás volna?
2014. nov. 22. 17:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Megvan magyar szinkronnal, hisz' ez egy klasszikus.


A feliratszerkesztő neve Subtitle Workshop

2014. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen a film nekem is meg van szinkronosan! :) Dvd-n!

De amit én töltöttem le 1280X720P és nagyon jó minőségű csak az a baj hogy angol! és a felirat se paszol hozzá ! + ez 6 percel hosszabb mint a eredeti film!

2014. nov. 22. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!