Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 "A tűzfal letiltotta...

Windows 7 "A tűzfal letiltotta a program bizonyos szolgáltatásait, a feloldásért keresse meg a rendszergazdát" Általános felhasználóként vagyok ekkor, mit tegyek hogy rendszergazda terminálon is megjelenjen az üzenet, az engedélyezés miatt?

Figyelt kérdés

Lehet butaság, de biztonsági megfontolásból általános jogú felhasználóként vagyok belépve amikor böngészek, vagy valamit csinálok. A fentebbi üzenet szokott megjelenni, mivel olyan programoknál jelenik ez meg, amelyek nincsenek globálisan telepítve, csak az user profil-ba van telepítve (installer felismeri hogy általános jogú felhasználóként futtatják és betelepül a c:\felhasználók\<felhasználónév\AppData stb helyre) tehát rendszergazdaként se tudom elindítani hogy engedélyezzem.

Hiába van belépve a rendszergazda is ha váltok nem jelenik meg az üzenet... Miként kell egyszerűen engedélyezni?



2014. nov. 22. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ha rendszergazdaként belépsz, megkeresed a tűzfalat a vezérlőpultban, majd ott engedélyezed nem működik?
2014. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Működne, csak kissé bonyodalmas lenne betallózni a programneve.exe-t aztán kiderül hogy kell az ilyen-olyan updater hozzá stb, elég sokat kellenet allózgatni és keresgélni.
2014. nov. 22. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
érdemes akkor nem a windowsos tűzfalra hagyatkozni, én pl comodot használok, ott be lehet állítani, hogy adott program telepítő/frissítő stb és a későbbiekben úgy kezeli.
2014. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!