Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki mit ajánl? VMvare Player,...

Ki mit ajánl? VMvare Player, vagy Virtualbox?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

volt már párszor ez a kérdés..

vmvare player a tutibb.

2014. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Playerrel csak korábban létrehozott gépeket tudsz futtatni, VirtualBox teljes körű megoldást ad. Személy szerint VMWare-ek sosem győztek meg (pedig az professzionálisabbnak számít), otthoni használathoz VirtualBox is elég.
2014. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nos második hozzászóló látszólag életedben nem futtattad a playert, máskülönben nem írnál valótlant. a player teljeskörű megoldás otthoni használatra, annyi virtuális gépet hoz létre amennyit akar, úgy állítja be ahogy akarja és érezhetően jobb a teljesítménye, mint a virtualboxnak. (bár vagy 2-3 éve nem próbáltam, de mikor átálltam sokkal jobb volt a vmvare megoldása)
2014. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: köszönöm a jóindulatot, természetesen használtam, de nem valóban nem ma volt. Pár éve kellett munkához használni, ahol SDK mellé VMWare gépet adtak.

Btw, ahogy nézem, a sima (annak idején ingyenesen elérhető) Player már nincs, vagy legalábbis sikerült úgy eldugniuk az oldalukon, hogy keresőjük sem dobja ki. Pro lehet, hogy tud kreálni is, de én nem arról beszéltem.

2014. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem rosszindulatból írtam amit írtam, de ha nem használod akkor nem értem, hogy mi alapján tudsz véleményt írni róla. Én mindkettőt használtam, innen tudom a különbséget és természetesen nem a pro-rol vagy bármi másról beszélek, hanem a sima Player-ről, ami (szerintem) korán sincs eldugva:

Vmware honlap - downloads - free product downloads - Vmware player

2014. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!