Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elvesztek az adataim a vinyóról?

Elvesztek az adataim a vinyóról?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a Windows-t.

Két winchester van a gépemben, ebből az elsőt szoktam két felé partícionálni, ide megy a rendszer és a programok. Amikor újra rakom a gépet a másik vinyót mindig békén hagyom, mert ezen vannak az adataim, és azokat nem szoktam bántani.


A legutolsó telepítésénél véletlenül félrenyúltam és a particionálásnál kitöröltem az adatos vinyóm partícióját, nem formáztam, hanem töröltem. Természetesen azóta nem látja a gép csak a C és D meghajtókat és nem tudom hogy hozhatnám vissza az G-met anélkül hogy elveszíteném a rajta lévő (elég fontos) adatokat.


Vagy a törléssel már rég elveszítettem? Nem vagyok biztos benne hogy működik ez. Kérlek segítsetek!



2014. nov. 23. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem írtál rá semmit, keress programot, ami visszahozza. Van egy pár.
2014. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:

Jó eséllyel vissza tudod nyerni az adatok minimum 90 %-t, így, hogy nem írtál rá, és nem is partícionáltad.

Programok: Recuva [link] Get Data Back for NTFS másikat nem enged.

2014. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


A Partition Wizard gyönyörűen visszahozta a partíciót és minden rajta lévő adatom sértetlenül megvan.

Hálás köszönet!

2014. nov. 23. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
:)
2014. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a későbbiekben valakinek hasonló gondja támad és olvassa ezt a kérdést, tudom ajánlani a TestDisk programot is, nekem segített hasonló esetben, teljesen ingyenes, multiplatformos:

[link]

2014. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!