Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnatok segiteni win7 telepie...

Tudnatok segiteni win7 telepietesebeb? Milyen programot kell meg a Win7kivul telepitenem?

Figyelt kérdés

A gepemet virus miatt ujra kell telepiteni szoval semmire nem reagal csak a kepernyon az eger latszik a tobbi tiszta fekete ugyh tanacstalan vagyok a win7 szeretnem ratenni de nem tudom azon kivul mit kell meg ratennem es hogyan tudnam megnebteni az adatokat Tabacstalan vagyok segitsetek!!!

Jaa es CSAK hozza erto szakemberek vagy egyszeu hozzaertok valaszat varom

valaszitokat elore is koszonom


2014. nov. 23. 22:25
 1/1 T/Z ***** válasza:

Ha nem tudod használni a gépet, akkor ki kell szedni a merevlemezt, rádugni egy másik gépbe, és ott le lehet az adatokat menteni róla.


De ha csökkentett módban indítod el, akkor még lenne esélyed vírusirtást végezni, nem?

Akkor még rendbe is tudnád hozni, h ne kelljen újrarakni.


Csökkentett módot úgy lehet elindítani, h boot közben az F8-at vadul nyomogatod, és kiválasztod a felugró lehetőségek közül a csökkentett mód hálózattal sort.


Ilyenkor csak feláll a rendszer, de a driverek, ill. az automatikusan induló programok nem indulnak el.


De ha semennyire se értesz hozzá, akkor keress inkább valakit, aki megcsinálja neked, mert ha nekiállsz telepíteni, az adataidnak lőttek (hacsak nem másik partíción vannak).

2014. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!