Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows7 USB Boot - Újra...

Windows7 USB Boot - Újra telepíteném, egyszer már sikerült, nem jók a boot beállítások? Képpekkel! Dell Inspiron.

Figyelt kérdés

Windows7 van a gépen, újra szeretném telepíteni, mivel cd/dvd-t nem lehet bele tenni így csak USB-vel tudom (memóriakártya) egyszer már sikerült pár hónapja, most viszont sehogyan sem jön össze, egyedül a windows-ba való belépés után, de úgy meg megtartja a windows.old mappát.


Készítettem képeket hátha valaki rájön mi van elállítva vagy hol a gond? A memóriakártyán rendesen megvan a win7, ahogyan kell.


Ötletek?


képek:


f12-őt lenyomva: /itt bármire megyek folytatódik a windows betöltése/


[link]


f2-őt nyomva:


[link]


és


[link]



2014. nov. 23. 11:47
 1/9 levis56 ***** válasza:

Az op rendszer nem jól van kiírva. Windows 7 iso töltsd le majd az alábbi programokkal telepítsd.

[link]

2014. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De jól van, az iso-win7-et pedig a memóriakártyára másolta a Windows7 usb dvd download tool program.


Másik gépen jól működik

2014. nov. 23. 12:49
 3/9 A kérdező kommentje:
esetleg létezik valami parancssor?
2014. nov. 23. 13:01
 4/9 levis56 ***** válasza:
Ha jó lenne akkor AZ f12 után a boot sorrendben menj rá az usb sorra és akkor el kéne indúlnia. Egyébként én pendrive-ról semmilyen progival nem tudok telepíteni és senki nem képes megmondani miért nem lehet,már vagy hatot kipróbáltam,mégsem.
2014. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 levis56 ***** válasza:
2014. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az f12 után bármire megyek folytatódik a windows betöltése.
2014. nov. 23. 13:14
 7/9 levis56 ***** válasza:
Ha rámész az usb sorra fentről a második,a régi lapoknál el kell menteni a beállítást,save&exit vagy F4,gép újraindít. Ha másképp nem megy telepítsd Windows alól,az old mappát meg töröld én i csináltam már így.
2014. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na végül úgy sikerült hogy F2-nél a BOOT fülön, annál kell pipának lennie aminél nem akarjuk hogy bootolásnál kiadja mint lehetőség.


Jelen esetben nálam mindenhova pipa kellett (ctrl+1) kivéve az USB Storage-nál, és azt megnyitva (+jel) amit kiad annál sem (itt szerepelt az usb neve)


Ezt így elmentve majd behozva az f12-őt, bejön a Boot menu, ahol immár csak az USB STorage jelenik meg + A diagnostics. Előbbire rámenve már bejön a hozzácsatlakoztatott USB, és elindul a telepítés/információk beolvasása stb.


Hátha másnak is hasznára válik ez.


Egyébként az Advanced fülön a funkciók amik ki-be kapcsolhatóak, mit takarnak?


A boot time diagnostic, azt tudom hogy mutatja bekapcsoláskor az adatokat.


QuickBoot Mode?

Intel Speed Step Technology?

OnBoard Lan control?


wlan control- ez nyilván a wifi be/kikapcsolása

bluetooth-ez egyértelmű


Usb bios legacy support?

usb wake support?

function key behavior?

2014. nov. 23. 13:30
 9/9 levis56 ***** válasza:
2014. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!