Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a FARCRY 3 játékho...

Letöltöttem a FARCRY 3 játékhoz a magyarositást de a beszédet nemforditja! Milehet a gond?

Figyelt kérdés

#gamerboy
2014. nov. 24. 00:02
 1/5 T/Z ***** válasza:

Arra gondolsz, h nem magyar szinkronnal megy a játék?


A magyarosítás nem terjed ki a hangra, csak felirat formájában "magyar".


Esetleg ha más a baj (és nem jól értelmeztem a kérdésed), akkor még azt kérezném, h az 1.05-ös patch fent van? A magyarosítás ugyanis ehhez kompatibilis.

2014. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
mármint a hangokat ?
2014. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt "magyarítás", másrészt miből gondolod, hogy az az egy szem emberke, aki (valószínűsítem) éjt nappallá téve gürcölt ezen hobbiból, majd még rá is dörmögi neked egyedül mindenkinek a szinkronját? Te se hitted el..
2014. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ember... Nagyon ritka az a magyarítás, ami szinkront is tartalmaz. Max annyit lehet tenni, hogy rárakod a magyarítást, és a játék menüjében megjelenik a feliratoknál a magyar, és átállítod (ha ez nem történne meg automatikusan)... És akkor vagy CSAK a menü, a segítségek lesznek magyarok, vagy maga a történetben lévő szövegek, amiket mondanak is. Szinkronos magyarítás nagyon ritkán van... Tényleg, ahogy mondták előttem is, szerinted aki csinálja a magyarítást, az majd egymaga ledörmögi az összes szereplő hangját...? Hát ebben nagyot tévedtél... És szerintem jobb is, hogy nincs szinkron, mert az csak rontana a játékélményen... (Nem csak FC, hanem kb minden játék). Úgyhogy a magyarításoddal semmi gond... ;)
2014. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ki az a idióta aki egy válasz kérdést lepontoz ??
2014. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!